Договор

Публічна оферта

Договір надання рекламних послуг з розкручування в соціальних мережах

Виконавець - програмно-апаратний комплекс, що знаходиться в мережі інтернет, який є інтелектуальною власністю автора-розробника, призначений для просування в соціальних мережах, збільшення кількості підписників і лайків.

Розробник - створювач і власник програмно-апаратного комплексу, що виконує розробку і доопрацювання програми. А також особа, яка виконує підприємницьку діяльність як рекламне агентство.

Замовник - особа, яка здійснила покупку рекламних послуг з розкручування в соціальних мережах, на користь виконавця.

Даний договір регулює взаємини між виконавцем і замовником, встановлює їх права і обов'язки.

Придбання рекламних послуг - покупка, вчинена на користь виконавця через сервіс прийому платежів з подальшим зарахуванням коштів на розрахунковий рахунок ФОПа, на сайті biglike.org, після чого замовник автоматично отримує на баланс програми бали, які він має право витратити на накрутку лайків або підписників в потрібної соціальної мережі.

Вартість послуг - в програмі діє фіксована вартість придбання рекламних послуг, а саме 1000 балів коштує 20 гривень, за які користувач отримує 100 лайків (10 балів на лайк) або 65 підписників (15 балів за підписку).

Замовник має право замовити розкрутку на свій розсуд, а саме отримати лайки на потрібний йому запис або підписників на потрібний йому аккаунт в потрібній соціальної мережі.

Заборонено додавати на розкрутку завдання:
• в яких є вміст контенту «для дорослих» або «18+»,
• з тематикою «Заробітку в інтернеті»
• з тематикою Ворожіння, Магія і тд.
• де є вміст, який може порушувати релігійні почуття віруючих
• де в контенті є алкоголь або куріння

Автор-розробник програми зобов'язується в свою чергу максимально підтримувати працездатність програми, усувати поломки і глюки, доробляти і вдосконалювати програму.

Всі спірні моменти вирішуються шляхом переговорів або відповідно до законодавства України.

Договір набуває чинності автоматично після того як Замовник придбав послуги.

Договір вважається виконаним автоматично після того як Замовник отримав потрібні рекламні послуги за рахунок сплачених коштів.Скачать на русском и украинском